Jesteś tutaj: Home » Informacje » Promocje w kredytach hipotecznych

Promocje w kredytach hipotecznych 


Wiosna to okres, w którym co roku kolejne banki ogłaszają nowe promocje na kredyty hipoteczne. Właśnie w tym okresie nowe oferty sprzedażowe na rynku nieruchomości publikują deweloperzy. W tym jednak roku niewiele jest promocyjnych kredytów hipotecznych. Jak widać, niekorzystna aura, która do złudzenia przypomina zimę, a nie wiosnę, dała się we znaki nawet sferze finansowej naszego życia. W którym banku możemy dziś uzyskać kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach?

W Deutsche Banku znajdziemy atrakcyjną, wiosenną ofertę kredytów hipotecznych. Promocja obejmuje zwolnienie prowizji z tytułu udzielenia kredytu oraz z opłaty za wstępną inspekcję nieruchomości. Z takich udogodnień skorzystają klienci, którzy złożą wniosek kredytowy w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2013 roku. W zamian za brak prowizji i opłaty wstępnej, klient musi zapłacić wyższą marżę kredytową. Zostanie ona podwyższona o 0,2 punktu procentowego w stosunku do marży obowiązującej w standardowej ofercie Deutsche Banku.

Drugim bankiem, w którym uzyskamy preferencyjne warunki kredytowania hipotecznego, jest Bank Pekao, który chce zachęcić klientów noszących się z zamiarem zakupu nieruchomości niską marżą kredytową, bezpłatnym wydaniem promesy kredytowej i gwarancją krótkiego terminu podejmowania decyzji kredytowej. Marża kredytowa w ofercie promocyjnej przez pierwsze dwa lata wyniesie 1,25%, a później – 1,54%. Kosztem po stronie kredytobiorcy jest dodatkowo prowizja za przystąpienie do kredytu w wysokości 1,95% kwoty zobowiązania.

Promocja kredytów hipotecznych Banku Pekao trwa od 2 do 19 kwietnia tego roku. Aby móc z niej skorzystać, klient musi w tych właśnie dniach złożyć wniosek o kredyt, a następnie podpisać umowę. Wnioskować o kredyt można w oddziałach lub placówkach partnerskich Banku Pekao. Promocja będzie dostępna wyłącznie dla tych klientów, którzy zdecydują się przekazywać do banku na rachunek prowadzony przez Pekao, comiesięczne, regularne wpływy z tytułu uzyskiwanych dochodów. Dodatkowo, kredytobiorca musi zdecydować się na kartę debetową do rachunku i wybrać jeden z produktów – kartę kredytową lub ubezpieczenie nieruchomości. Jak widać, trzeba spełnić wiele wymagań, aby skorzystać z promocji kredytów hipotecznych w Banku Pekao.

Źródło: www.zdolnosc-kredytowa.pl


Dodaj komentarz