Jesteś tutaj: Home » Informacje » Szybka pożyczka: w sieci czy w punkcie sprzedaży?

Szybka pożyczka: w sieci czy w punkcie sprzedaży? 


Firm udzielających chwilówek w Polsce jest wiele. Większe, te najbardziej znane, reklamują się w mediach i Internecie. Oprócz tego działa również wiele mniejszych firm lokalnych. W celu uzyskania szybkiej pożyczki udać się możemy do jej placówki – jednak nie każda firma je posiada. Coraz większą popularnością cieszą się więc pożyczki internetowe.

 W dodatku chwilówki online nie są już utożsamiane z produktem dla osób wykluczonych finansowo, bezrobotnych czy zadłużonych. Są one coraz mocniej i chętniej wykorzystywane także przez etatowców, osób bez problemów finansowych, które w danym momencie potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki.

Mieszkańcy dużych miejscowości mają lepiej

Polacy mieszkający w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu czy też w innym mieście wojewódzkim czy powiatowym mają najszerszy dostęp do firm pożyczkowych, które udzielają chwilówek.

Im większe miasto, tym większa konkurencja – przyszli pożyczkobiorcy mogą więc dowolnie przebierać w ofertach chwilówek – zarówno firm lokalnych, jak i ogólnopolskich. Mają też okazję, aby udać się po szybką pożyczkę bezpośrednio do placówki, jeżeli nie ufają pożyczkom internetowym.

Inaczej wygląda sytuacja w najmniejszych miejscowościach oraz na wsiach. Tam albo działa parę firm lokalnych udzielających chwilówek, albo wręcz nie ma żadnej placówki. Wówczas jedyną szansą uzyskania szybkich pieniędzy jest skorzystanie z pożyczki on-line.


Dodaj komentarz