Jesteś tutaj: Home » Informacje » Szybki kredyt gotówkowy w mBanku

Szybki kredyt gotówkowy w mBanku 


mBank kusi swoich klientów najnowszymi promocjami kredytowymi. W okresie przedświątecznym są one wysoce pożądane. Zamiast zaciągać szybką pożyczkę w firmie para bankowej, z horrendalnie wysokim oprocentowaniem, kredytobiorca może zdecydować się na podbudowanie swojego budżetu za pośrednictwem kredytu gotówkowego z mBanku, występującego w ofercie pod nazwą „Kredyt online”.

Również i po świętach Wielkanocnych atrakcyjna oferta kredytowa będzie nadal obowiązywała w mBanku. Atutem tejże oferty jest to, że klienci składający wniosek o kredyt gotówkowy w mBanku do końca kwietnia, poniosą w związku z nim znacznie niższe koszty kredytowe. Promocja polega na obniżeniu oprocentowania nawet do poziomu zaledwie 7,5% w skali roku. Wysokość ostatecznego oprocentowania przy kredycie gotówkowym w mBanku uzależniona jest od kwoty, na jaką udzielone jest zobowiązanie. Zasada jest przy tym bardzo prosta – mBank zaoferuje tym niższe oprocentowanie, im wyższy kredyt gotówkowy zdecyduje się zaciągnąć klient.

Wygoda zaciągnięcia oferowanego w mBanku kredytu gotówkowego na pewno przyciągnie wielu klientów. Kredyt można bowiem zaciągnąć w kwadrans, nie wychodząc z domu. Wniosek o uzyskanie kredytu składać można w trybie online. Okazuje się zatem, że podobnie jak w firmach para bankowych udzielających pożyczek gotówkowych, w mBanku również można szybko uzyskać kredyt gotówkowy ze stosunkowo niskim oprocentowaniem – bez wychodzenia z domu i dostarczania do banku pliku dokumentów potwierdzających tożsamość kredytobiorcy czy wysokość uzyskiwanych przez niego dochodów.

Promocyjna oferta kredytu gotówkowego online dostępna jest nie tylko dla obecnych, ale również zupełnie nowych klientów. Nie ma znaczenia, czy klient posiada już historię w mBanku, otrzyma bowiem takie same warunki kredytowania, jak dotychczasowy klient banku. Podobną promocję dotyczącą kredytu gotówkowego ma również MultiBanku, który także uzależnił wysokość ostatecznego oprocentowania zobowiązania od jego wysokości.

Źródło: www.zdolnosc-kredytowa.pl


Dodaj komentarz